Kdo je

Petr Hadač

Letos je mi 47 let. Osobním rozvojem se zabývám od puberty, byť tenkrát se tomu tak ještě neříkalo a bylo to hlavně skrze knihy a odborné časopisy. Fascinace lidskou psyché a filozofií se mě držela odnepaměti, protože mé dětství nebylo zrovna jednoduché a toužil jsem pochopit všechny ty souvztažnosti lidského života, ve kterých mi dospělí dělali více nepořádek než jasno. Od roku 2003 jsem prošel mnoha výcviky, kurzy, semináři, přednáškami, a také omyly, pády, vstávání z bahna, mnoha “aha” momenty.

Poprvé jsem vision questem prošel v létě 2014. Tehdy jsem si v sobě srovnal některé klíčové hodnoty. Výsledkem je to, že jsem se stal koučem osobního rozvoje, že vůbec čtete tato slova, a že od roku 2017 provádím tímto procesem muže, ženy i páry.

Mé zkušenosti v číslech:

vision questů v roli hlavního průvodce

vision questů v roli spolu-průvodce

účastníků vision questů

vision questy v roli účastníka

Vision Questem vás bude také provázet

Radka Kolínová, průvodkyně vision questem

Eva Svobodová

Je mi 42 let, žiju na Vysočině se svým mužem, synem a loveckým psem.
Jsem člověk s hlubokým vztahem k přírodě, ke krajině a k lesu.

Když jsem byla puberťačka, v lese jsem se schovávala před vztahy, kterým jsem nerozuměla a chodila jsem si tam pro uzdravení ve své autoimunitní nemoci. Už tehdy jsem hledala odpovědi na to, jak to dělám, že mám život tak komplikovaný. Časem mi došlo, že je to nesmírnou tvrdostí, kterou obracím sama proti sobě.

S manželstvím a narozením syna přišla obrovská životní změna a už to nešlo jinak, než pochopit souvislosti, začít se k sobě chovat slušně, přestat si ubližovat a vnímat, co OPRAVDU chci a dovolit si to. Zní to hezky, i když to nebyla jednoduchá ani krátká cesta.
Proto mám pochopení pro každého, kdo chce něco změnit a snaží se vykročit jinou cestou než tou tisíckrát prošláplou, která ho už dávno nikam nevede. Mám pochopení pro rebely. S velkou chutí podpořím každého, kdo se chce pustit zajetých ale cizích pravidel a závislostí na emocích, které mu neslouží. Jedině v tom vidím svobodu a nezávislost.

Proto jsem přijala pozvání být průvodkyní na Vision Questu. Sama jsem tímto procesem prošla a mám velkou radost, že svou skromnou podporu můžu poskytovat právě společně s Petrem. Petra si velice vážím jako člověka, kamaráda a průvodce. Potkali jsme se na mém Vision Questu, později jsme spolu vedli mužsko-ženské kruhy a pořád jedeme na stejné vlně.

Vystudovala jsem ekologii a pracuji v oboru meteorologie a dopadů změny klimatu na ekosystémy. Kromě toho mám zkušenost učení na základní škole, což je sice zkušenost krátká, ale zatím nejvyšší, protože před osmáky a deváťáky lze obstát jen jedním způsobem: když ze sebe člověk nic nedělá a k sobě i k nim přistupuje rovně, s humorem a s lehkostí.

Mám ráda svoje dva muže doma, svého psa a suché víno. Ve volném čase, který si nenechám vzít, lítám se psem po loukách a lesích, cvičím aikido, čtu, maluju a sbírám léčivé byliny a choroše.

Vision Questem vás bude také několik absolventů, kteří přijali pozvání a rádi vás přijedou podpořit. Jejich podpora je významná zejména v integrační části procesu.

Kdy: 8.-18. 8. 2024

Kde: Svatoňovice

do setkání zbývá

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)