Podnikatelská vize? Samozřejmě!
Hledání podnikatelské vize

Úspěšný podnikatel je více či méně i vizionář. Ví, kam směřuje, co je jeho hlavní cíl a jaké dílčí cíle jsou jemu podřízené. Když v tom má jasno, dělá k jejich dosažení vědomé i nevědomé kroky.

Co Vám nabízím, je způsob, jak v sobě kultivovat dovednosti spojené s vizionářstvím – schopnost udělat si v životě či podnikání inventuru, napojit se na zdroj inspirace, získat nadhled, opustit nefunkční vzorce a zátěže, posilovat vhledy, představivost, zintenzivnit osobní zrání. Tento způsob pomohl nejen mně, ale i mnohým dalším. A to kromě podnikání i v osobním životě.

Například podnikatel a kamarád Stanislav Ličko napsal od svého Vision Questu 3 knihy a výrazně změnil způsob svého podnikání. Našel to, co je v něm pro ostatní nejužitečnější. Začal pracovat s lidmi vlastním způsobem, který může dělat snad jen on.

Zvu Vás tímto na Vision Quest – hledání vize, který proběhne v červenci v srdci Slovenska a v srpnu na severu Moravy. Jedná se o jedenáctidenní pobyt v přírodě, během kterého se dostanete hluboko do sebe, vyjasníte si důležité věci, najdete odpovědi na klíčové otázky a možná si odnesete otázky nové, které ve Vás budou dál živit zvídavost a cílevědomost.

Lidé chodí na Vision Quest z různých důvodů, ale jedno mívají společné, chtějí vědět, kam jdou a případně kudy. Co už jim neslouží, co je zdrojuje, co jim dává smysl. Více informací najdete na webových stránkách visionquest.sk nebo na této, kde se již nacházíte..

Budu se těšit na kus naší společné cesty,

Petr Hadač

PS: Zajímá mě, jakými způsoby získáváte nadhled a vizi Vašeho směru Vy.

Jak najít svou vnitřní sílu

Jak najít svou vnitřní sílu

Často se ptáme “jak”. Jak to udělat? Jak se posunout? Jak něco změnit? A je to jistě dobrá otázka, která nás směřuje a posouvá k tomu, co chceme. Nicméně koučovací přístup a vedení vision questů a mužských kruhů mě naučily, že je také dobré položit si otázku a hledat odpověď na to, co…

Vision Quest: Cesta sebeobjevování

Vision Quest: Cesta sebeobjevování

Cítili jste se někdy ztracení, nejistí nebo odpojení od okolního světa? Nejste si jistí, kam směřujete a kam směřovat chcete? Pokud něco takového prožíváte, hledání vize může být přesně to, co potřebujete.